Seřizovač pro montážní linky, mzda až 45.000 Kč, náborový příspěvek

Hledáme člověka s technickým myšlením a šikovnýma rukama. Pokud je to Váš případ, dejte nám o sobě vědět.  Rozšiřujeme tým lidí, kteří se již roky podílejí na výrobě světel do vozů jako BMW, Honda, Daimler, VW nebo Škoda.

  • Místo pracoviště:

    Jihlava
  • Typ úvazku:

    plný
  • Jazyky:

    čeština
  • Pro absolventy:

    ne
Kontakt na recruitera:
Petra Šedo

Jaká je náplň této pozice?

Na starosti budete mít seřizování strojů na výrobu dílů pro jednotlivé světlomety.
Budete zodpovědní za technický stav a výkon těchto zařízení.
Na Vás dále bude nastavení a kontrola výrobních parametrů.
Budete pracovat s technickými podklady a evidovat data o průběhu a výsledcích práce.
Čeká Vás spolupráce s technology linky, kontrolory i technickým servisem.
Ponesete zodpovědnost za předávání informací jiným směnám (o průběhu směny, příp. o poruchách).

S jakými dovednostmi můžete uspět?

  •  SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (velkou výhodou je obor elektro) nebo odpovídající praxi jako seřizovač
  • uživatelskou znalost MS Office
  • práci ve směnném režimu
  •  flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
  •  odolnost vůči stresu
  •  ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme?

  •  mzdu až 45.000 Kč/měsíčně - dle zkušeností a praxe
  •  náborový příspěvek 50.000 Kč
  •  13. plat
  •  příplatek za docházku ve výši 1 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • při dojíždění nad 25 km příspěvek na dopravu
  •  dotované stravování
  • pracovní oděv a obuv

Reakce na pozici
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky