Skladník, dvousměnný provoz

Hledáme zodpovědného člověka se zkušeností a průkazem na VZV, kterému nabízíme práci v čistém prostředí, s příjemnou atmosférou.

  • Místo pracoviště:

    Jihlava
  • Typ úvazku:

    plný
  • Jazyky:

    čeština
  • Pro absolventy:

    ne
Kontakt na recruitera:
Johanka Pavlíková

Jaká je náplň této pozice?

  • obsluhu VZV za účelem nakládání a skládání materiálu
  • běžnou údržbu zařízení
  • vedení běžných záznamů o provozu VZV
  • nakládání a vykládání materiálů do/z vozidla
  • včasné dodání polotovarů tak, aby nebyla narušena plynulost výroby
  • denní úklid, čištění, ošetřování a údržba technického vybavení

S jakými dovednostmi můžete uspět?

  • vzdělání SOU nejlépe technického směru
  • zkušenosti s prací na této pracovní pozici výhodou
  • řidičský průkaz na VZV velkou výhodou
  • manuální zručnost
  • pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme?

  • možnost nástupu IHNED
  • 5 týdnů dovolené
  • platební karty Flexi Pass v hodnotě 2.000 Kč
  • stravenky
  • 13. a 14. mzda
  • práce na dvě směny

Reakce na pozici
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky