Svářeč, ubytování zdarma, svozy zdarma

Nabízíme stabilní práci v dynamickém a přátelském kolektivu, kde si vážíme kvalitní a precizní práce. Pokud máte zkušenosti s různými metodami svařování, dbáte na bezpečnost a máte smysl pro detail, pak hledáme právě vás!

  • Místo pracoviště:

    Bakov nad Jizerou
  • Typ úvazku:

    plný
  • Jazyky:

    ukrajinština
  • Pro absolventy:

    ano
Kontakt na recruitera:
Ann Khvalebovna

Jaká je náplň této pozice?

  • svářet metodou MAG (CO2) nebo TIG (WIG)
  • provádět kontrolu vstupujícího materiálu a hotového výrobku dle technologické dokumentace
  • provádět pravidelné čistění, seřizování svařovacího stroje, výměnu svařovacího drátu během pracovní směny

S jakými dovednostmi můžete uspět?

  • zkušenost se svařováním
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Co vám nabízíme?

  • mzda 33.000 Kč
  • práce ve třísměnném provozu
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené po odpracovaném roce
  • možnost získání svářečského průkazu
  • kompletní zaučení

🇺🇦 Pro uchazeče z Ukrajiny nabízíme podporu od našich ukrajinských koordinátorů a zajišťujeme kompletní vízový servis, včetně vyřízení víza dočasné ochrany a povolení k práci. Dále poskytujeme pomoc při integraci do nové společnosti.

Reakce na pozici
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky