Výrobní dělník, mzda 30.000 Kč, výkonnostní bonus max. 3.000 Kč

Nebaví vás stereotyp? Chcete různorodou práci? Pak právě vám nabízíme pracovní příležitost v zakázkové výrobě.

  • Místo pracoviště:

    Jihlava
  • Typ úvazku:

    plný
  • Jazyky:

    čeština
  • Pro absolventy:

    ano
Kontakt na recruitera:
Johanka Tauschová

Jaká je náplň této pozice?

  • Místo výkonu práce: Jihlava - Hruškové Dvory
  • různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě dopravníkových pásů

S jakými dovednostmi můžete uspět?

  • znalost měření materiálu svinovacím metrem
  • znalost převodů měrných jednotek
  • manuální zručnost
  • ochotu se učit
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • zkušenost z výrobního prostředí výhodou – ne podmínkou
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Co vám nabízíme?

  • mzdu 25.000 Kč - 30.000 Kč
  • 13. a 14. mzdu
  • a dopravu až 800 Kč dle km
  • stravenkový paušál 1.500 Kč
  • odměna za docházku 1.000 Kč
  • odměna za kvalitu 500 Kč
  • příplatek 100 Kč/hod. při přesčasové práci více než 2 hodiny
  • pracovní týden od pondělí do pátku v režimu tří směn
  • dobrou dopravní dostupnost - autobus na směn u i z ní zastavuje přímo u budovy
  • firemní akce pro zaměstnance
  • možnost kariérního postupu
  • týden dovolené navíc

Reakce na pozici
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky