Technolog svařování, mzda až 50.000 Kč, 13. plat

Jste zručný ve svařování? Chcete se dále rozvíjet? Pokud ano, pomůžeme Vám k lepší práci s možným nástupem ihned

  • Místo pracoviště:

    Jihlava
  • Typ úvazku:

    plný
  • Pro absolventy:

    ne
Kontakt na recruitera:
Johanka Tauschová

Jaká je náplň této pozice?

• Programování svařovacích robotů dle výkresové dokumentace

• Zajištění správného chodu svařovacích robotů, aby byl zajištěn hladký proces výroby

• Zodpovědnosti za kvalitu provedení svářečských prací, dodržování technologických postupů

• Podpora údržby na svařovacích zařízeních

• Tvorba technologické dokumentace pro svařování

• Neustálé zlepšování efektivity výrobního cyklu a kvality

S jakými dovednostmi můžete uspět?

• Platný svářecí průkaz CO2

• Zkušenosti se standardními svařovacími technikami a vybavením

• Zkušenosti s robotickým svařováním a jeho programováním

• Základní znalosti v oblasti svařování (odporové, bodové a projekční svařování)

• Angličtinu – minimálně B1 (zaškolení a veškerá dokumentace v AJ)

Co vám nabízíme?

• smlouva na HPP

• 35 000 – 50 000 dle zkušeností

• 7,5 hod. pracovní doba

• dvousměnný provoz – Po až Pá

• nadstandartní dovolená 25 dní

• 13. plat

• zaškolení a praktická příprava pro práci na přiděleném pracovišti

• zvyšování kvalifikace

• kariérní růst

• kafeterie po zkušební době

• dotované závodní stravování nebo stravenkový paušál

• nástup IHNED

Reakce na pozici
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky